| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $70.55-77.59/pieces |
| standard packaging: | 60*38*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 21.5 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | Αρχικό εργοστάσιο της BOE |
| Αριθμός μοντέλου | HR215WU1-120 |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD, 92PPI |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M, 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED [17S4P], διάρκεια ζωής 30K ωρών, W/O Driver |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Διάσταση του σχεδίου | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11.3 ((D) mm |
| Περιοχή εμφάνισης (AA) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $70.55-77.59/pieces |
| standard packaging: | 60*38*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 21.5 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | Αρχικό εργοστάσιο της BOE |
| Αριθμός μοντέλου | HR215WU1-120 |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD, 92PPI |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M, 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED [17S4P], διάρκεια ζωής 30K ωρών, W/O Driver |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Διάσταση του σχεδίου | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11.3 ((D) mm |
| Περιοχή εμφάνισης (AA) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές