| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $58.61-70.98/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM (ADS, normaal zwart, transmittief) |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N42 |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD 141PPI |
| Afmetingsgraad | 169 (H:V) |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit), 45% NTSC |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 220 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) (CR≥10) |
| Achterlicht | WLED [10S4P], levensduur van 15K uur, met LED-driver (onderzijde, 1-LED-verlichtingsbalktype, 45*LED-array) |
| Interface | eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30 pinnen Connector |
| Oppervlaktebehandeling | AG (Anti-Glare) |
| Pixelrangschikking | RGB Verticale streep |
| Pixel Pitch | 00,17925 (H) × 0,17925 (V) mm |
| Uitlegdimensie | 359.5 ((W) × 223.8 ((V) × 3.2 ((D) mm (maximaal.) |
| Actief gebied | 344.16 (H) × 193,59 (V) mm |
| Gewicht | 380 g (maximaal) / 1 kg (met verpakking) |
| Energieverbruik | PD: 1,0 W (max.), PBL: 3,4 W (max.), PTotal: 4,4 W (max.) |
| Werktemperatuur | 0°C ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Naleving | RoHS-conform, loodvrij |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $58.61-70.98/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM (ADS, normaal zwart, transmittief) |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N42 |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD 141PPI |
| Afmetingsgraad | 169 (H:V) |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit), 45% NTSC |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 220 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) (CR≥10) |
| Achterlicht | WLED [10S4P], levensduur van 15K uur, met LED-driver (onderzijde, 1-LED-verlichtingsbalktype, 45*LED-array) |
| Interface | eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30 pinnen Connector |
| Oppervlaktebehandeling | AG (Anti-Glare) |
| Pixelrangschikking | RGB Verticale streep |
| Pixel Pitch | 00,17925 (H) × 0,17925 (V) mm |
| Uitlegdimensie | 359.5 ((W) × 223.8 ((V) × 3.2 ((D) mm (maximaal.) |
| Actief gebied | 344.16 (H) × 193,59 (V) mm |
| Gewicht | 380 g (maximaal) / 1 kg (met verpakking) |
| Energieverbruik | PD: 1,0 W (max.), PBL: 3,4 W (max.), PTotal: 4,4 W (max.) |
| Werktemperatuur | 0°C ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Naleving | RoHS-conform, loodvrij |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies