| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $58.61-70.98/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | 15,6 ιντσών a-Si TFT-LCD, LCM (ADS, Normally Black, Transmissive) |
|---|---|
| Μάρκα Μονάδας | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | NV156FHM-N42 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,6 ίντσες |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής / Notebook |
| Ανάλυση | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD 141PPI |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 (H:V) |
| Βάθος Χρώματος | 262K (6-bit), 45% NTSC |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms (Τυπ.) (Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED [10S4P], 15K ώρες ζωής, Με οδηγό LED (Κάτω πλευρά, τύπου 1-LED Lighting Bar, 45*LED Array) |
| Διεπαφή | eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2.7G/lane), Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | AG (Αντιθαμβωτική) |
| Διάταξη Pixel | RGB Κάθετη ρίγα |
| Βήμα Pixel | 0,17925 (H) × 0,17925 (V) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 359,5(W) × 223,8(V) × 3,2(D) mm (Μέγ.) |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16 (H) × 193,59 (V) mm |
| Βάρος | 380g (μέγ.) / 1KG (με συσκευασία) |
| Κατανάλωση Ενέργειας | PD: 1,0W (μέγ.), PBL: 3,4W (μέγ.), PTotal: 4,4W (μέγ.) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C ~ 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C ~ 60°C |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS, Χωρίς μόλυβδο |
| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $58.61-70.98/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | 15,6 ιντσών a-Si TFT-LCD, LCM (ADS, Normally Black, Transmissive) |
|---|---|
| Μάρκα Μονάδας | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | NV156FHM-N42 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,6 ίντσες |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής / Notebook |
| Ανάλυση | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD 141PPI |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 (H:V) |
| Βάθος Χρώματος | 262K (6-bit), 45% NTSC |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms (Τυπ.) (Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED [10S4P], 15K ώρες ζωής, Με οδηγό LED (Κάτω πλευρά, τύπου 1-LED Lighting Bar, 45*LED Array) |
| Διεπαφή | eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2.7G/lane), Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | AG (Αντιθαμβωτική) |
| Διάταξη Pixel | RGB Κάθετη ρίγα |
| Βήμα Pixel | 0,17925 (H) × 0,17925 (V) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 359,5(W) × 223,8(V) × 3,2(D) mm (Μέγ.) |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16 (H) × 193,59 (V) mm |
| Βάρος | 380g (μέγ.) / 1KG (με συσκευασία) |
| Κατανάλωση Ενέργειας | PD: 1,0W (μέγ.), PBL: 3,4W (μέγ.), PTotal: 4,4W (μέγ.) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C ~ 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C ~ 60°C |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS, Χωρίς μόλυβδο |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές