| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $83.05-91.99/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 17.3 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV173FHM-N49 |
| Panelgrootte | 17.3 inch |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD, 127PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) (CR≥10) |
| Interface | eDP 1.2, 2 rijstroken, HBR1 (2.7G/rijstroken), 30 pinnen Connector |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (Typ.) |
| Kleurdiepte | 16.7M (8-bit), 45% NTSC |
| Reactietijd | 16 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Achterlicht | Onderkant 1-LED-verlichtingsbalk, 50-LED-array |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare, harde coating 3H |
| Voedingsspanning | 3.3V (type.) |
| Energieverbruik | PD: 0,96W, PBL: 4,0W, totaal: 4,96W (max.) |
| Uitlegdimensie | 389.888×238.012×3.5 mm (maximaal) |
| Actief gebied | 3810,888 × 214,812 mm |
| Gewicht | 480 g (max.) |
| Garantie | 12 maanden |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $83.05-91.99/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 17.3 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV173FHM-N49 |
| Panelgrootte | 17.3 inch |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD, 127PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) (CR≥10) |
| Interface | eDP 1.2, 2 rijstroken, HBR1 (2.7G/rijstroken), 30 pinnen Connector |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (Typ.) |
| Kleurdiepte | 16.7M (8-bit), 45% NTSC |
| Reactietijd | 16 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Achterlicht | Onderkant 1-LED-verlichtingsbalk, 50-LED-array |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare, harde coating 3H |
| Voedingsspanning | 3.3V (type.) |
| Energieverbruik | PD: 0,96W, PBL: 4,0W, totaal: 4,96W (max.) |
| Uitlegdimensie | 389.888×238.012×3.5 mm (maximaal) |
| Actief gebied | 3810,888 × 214,812 mm |
| Gewicht | 480 g (max.) |
| Garantie | 12 maanden |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies