| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $83.05-91.99/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 17.3 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Μέγεθος πίνακα | 17.3 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD, 127PPI |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | eDP 1.2, 2 λωρίδες, HBR1 (2.7G / λωρίδα), 30 πινές |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit), 45% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 16 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Πίσω φωτισμός | Κάτω πλευρά 1-LED φωτιστική γραμμή, 50-LED συστοιχία |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντί λάμψης, σκληρή επικάλυψη 3H |
| Πρόσθετη τάση | 3.3V (τύπος) |
| Κατανάλωση ενέργειας | PD: 0,96W, PBL: 4,0W, Συνολικό: 4,96W (μέγιστο.) |
| Διάσταση του σχεδίου | 3890,888 × 238,012 × 3,5 mm (μέγιστο.) |
| Ενεργός χώρος | 3810,888 × 214,812 mm |
| Βάρος | 480 g (μέγιστο) |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $83.05-91.99/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 17.3 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Μέγεθος πίνακα | 17.3 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD, 127PPI |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | eDP 1.2, 2 λωρίδες, HBR1 (2.7G / λωρίδα), 30 πινές |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit), 45% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 16 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Πίσω φωτισμός | Κάτω πλευρά 1-LED φωτιστική γραμμή, 50-LED συστοιχία |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντί λάμψης, σκληρή επικάλυψη 3H |
| Πρόσθετη τάση | 3.3V (τύπος) |
| Κατανάλωση ενέργειας | PD: 0,96W, PBL: 4,0W, Συνολικό: 4,96W (μέγιστο.) |
| Διάσταση του σχεδίου | 3890,888 × 238,012 × 3,5 mm (μέγιστο.) |
| Ενεργός χώρος | 3810,888 × 214,812 mm |
| Βάρος | 480 g (μέγιστο) |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές