| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $53.85-65.19/pieces |
| Standard Packaging: | 65*45*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 23.8 inch a-Si TFT-LCD, open cel |
|---|---|
| Modelnummer | YVO2380VQL-N1 |
| Deelnummer | M238HJJ-P3N-XN |
| Panelgrootte | 23.8 inch diagonaal |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD |
| Pixel Pitch | 0.2745 ((H) × 0.2745 ((V) mm |
| Pixelrangschikking | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart, doorgevoerd. |
| Georiënteerd weergeven | Signalinvoer met "INX" |
| Interface | LVDS, 30-pin 2ch, met bestuurder-IC's |
| Kleurdiepte | 16.7M (8-bit) |
| Oppervlaktebehandeling | High Resolution Adaptable AG, 3H Hard Coating, Haze: 25% |
| Energieverbruik | Totale cel: maximaal 6,11 W |
| Voedingsspanning | +5,0V stroomvoorziening |
| Achterlicht | Niet ingebouwd |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $53.85-65.19/pieces |
| Standard Packaging: | 65*45*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 23.8 inch a-Si TFT-LCD, open cel |
|---|---|
| Modelnummer | YVO2380VQL-N1 |
| Deelnummer | M238HJJ-P3N-XN |
| Panelgrootte | 23.8 inch diagonaal |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD |
| Pixel Pitch | 0.2745 ((H) × 0.2745 ((V) mm |
| Pixelrangschikking | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart, doorgevoerd. |
| Georiënteerd weergeven | Signalinvoer met "INX" |
| Interface | LVDS, 30-pin 2ch, met bestuurder-IC's |
| Kleurdiepte | 16.7M (8-bit) |
| Oppervlaktebehandeling | High Resolution Adaptable AG, 3H Hard Coating, Haze: 25% |
| Energieverbruik | Totale cel: maximaal 6,11 W |
| Voedingsspanning | +5,0V stroomvoorziening |
| Achterlicht | Niet ingebouwd |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies