| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $53.85-65.19/pieces |
| Standard Packaging: | 65*45*10 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 23.8 Inch a-Si TFT-LCD, Open Cell |
|---|---|
| Model Number | YVO2380VQL-N1 |
| Part Number | M238HJJ-P3N-XN |
| Panel Size | 23.8 Inch Diagonal |
| Resolution | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Pixel Pitch | 0.2745(H) × 0.2745(V) mm |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Display Orientation | Signal Input with "INX" |
| Interface | LVDS, 30-pin 2ch, with Driver ICs |
| Color Depth | 16.7M (8-bit) |
| Surface Treatment | High Resolution Adaptable AG, 3H Hard Coating, Haze: 25% |
| Power Consumption | Total Cell: 6.11W Max |
| Supply Voltage | +5.0V Power Supply |
| Backlight | Not Built In |
| Compliance | RoHS Compliant |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $53.85-65.19/pieces |
| Standard Packaging: | 65*45*10 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 23.8 Inch a-Si TFT-LCD, Open Cell |
|---|---|
| Model Number | YVO2380VQL-N1 |
| Part Number | M238HJJ-P3N-XN |
| Panel Size | 23.8 Inch Diagonal |
| Resolution | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Pixel Pitch | 0.2745(H) × 0.2745(V) mm |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Display Orientation | Signal Input with "INX" |
| Interface | LVDS, 30-pin 2ch, with Driver ICs |
| Color Depth | 16.7M (8-bit) |
| Surface Treatment | High Resolution Adaptable AG, 3H Hard Coating, Haze: 25% |
| Power Consumption | Total Cell: 6.11W Max |
| Supply Voltage | +5.0V Power Supply |
| Backlight | Not Built In |
| Compliance | RoHS Compliant |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews