| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $53.85-65.19/pieces |
| standard packaging: | 65*45*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 230,8 ίντσες TFT-LCD, ανοιχτό κύτταρο. |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΥΠΕΔΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Αριθμός τμήματος | M238HJJ-P3N-XN |
| Μέγεθος πίνακα | 230,8 ίντσες διαγώνια |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Πιξέλες | 0.2745 ((H) × 0,2745 ((V) mm |
| Διατάξη των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, μεταδοτικό. |
| Προσανατολισμός οθόνης | Εισαγωγή σήματος με "INX" |
| Διασύνδεση | Επικεφαλής, 30 πιν 2ch, με διακόσμια κύκλους οδήγησης |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλής ανάλυσης προσαρμόσιμη AG, 3H σκληρή επίστρωση, Haze: 25% |
| Κατανάλωση ενέργειας | Συνολικό κύτταρο: 6.11W Max |
| Πρόσθετη τάση | +5,0V τροφοδοσία |
| Πίσω φωτισμός | Δεν είναι ενσωματωμένο |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $53.85-65.19/pieces |
| standard packaging: | 65*45*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 230,8 ίντσες TFT-LCD, ανοιχτό κύτταρο. |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΥΠΕΔΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Αριθμός τμήματος | M238HJJ-P3N-XN |
| Μέγεθος πίνακα | 230,8 ίντσες διαγώνια |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Πιξέλες | 0.2745 ((H) × 0,2745 ((V) mm |
| Διατάξη των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, μεταδοτικό. |
| Προσανατολισμός οθόνης | Εισαγωγή σήματος με "INX" |
| Διασύνδεση | Επικεφαλής, 30 πιν 2ch, με διακόσμια κύκλους οδήγησης |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλής ανάλυσης προσαρμόσιμη AG, 3H σκληρή επίστρωση, Haze: 25% |
| Κατανάλωση ενέργειας | Συνολικό κύτταρο: 6.11W Max |
| Πρόσθετη τάση | +5,0V τροφοδοσία |
| Πίσω φωτισμός | Δεν είναι ενσωματωμένο |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές