| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $5.59-7.28/pieces |
| standard packaging: | 20*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | YMG19264SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 192 (σημεία) * 64 (σημεία) |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SBN0064 + SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 πινών (Standard 8-bit Data + Control Pins) |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V συνεχής ρεύμα (συνήθως ± 10%) |
| Η τάση κίνησης LCD | Δοκιμαστική ισχύς: |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/9 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED, Vf=5,0V±0,2V, If=60mA (4 διόδους) |
| Μέγεθος ενότητας | 130.00mm(W) * 65.00mm(H) * 12.4mm(T) |
| Ενεργός χώρος | 97.50mm(W) * 32.43mm(H) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $5.59-7.28/pieces |
| standard packaging: | 20*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | YMG19264SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 192 (σημεία) * 64 (σημεία) |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SBN0064 + SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 πινών (Standard 8-bit Data + Control Pins) |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V συνεχής ρεύμα (συνήθως ± 10%) |
| Η τάση κίνησης LCD | Δοκιμαστική ισχύς: |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/9 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό φως LED, Vf=5,0V±0,2V, If=60mA (4 διόδους) |
| Μέγεθος ενότητας | 130.00mm(W) * 65.00mm(H) * 12.4mm(T) |
| Ενεργός χώρος | 97.50mm(W) * 32.43mm(H) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές