| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.59-7.28/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Dot Matrix LCD Module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMG19264SB-X01 |
| Display Formaat | 192(Dots) * 64(Dots) |
| Driver IC | SBN0064 + SBN6400 |
| Interface Type | 20-pins Parallelle Interface (Standaard 8-bit Data + Control Pins) |
| Logische Voedingsspanning | 5.0V DC (Typ., ±10%) |
| LCD Drijvende Spanning | VDD: 5.0V; VLCD: 12.0V |
| Aansturingsmethode | 1/64 Duty, 1/9 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte LED Achtergrondverlichting, Vf=5.0V±0.2V, If=60mA (4 Diodes) |
| Module Afmetingen | 130.00mm(B) * 65.00mm(H) * 12.4mm(T) |
| Actief Gebied | 97.50mm(B) * 32.43mm(H) |
| Conformiteit | RoHS |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.59-7.28/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Dot Matrix LCD Module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMG19264SB-X01 |
| Display Formaat | 192(Dots) * 64(Dots) |
| Driver IC | SBN0064 + SBN6400 |
| Interface Type | 20-pins Parallelle Interface (Standaard 8-bit Data + Control Pins) |
| Logische Voedingsspanning | 5.0V DC (Typ., ±10%) |
| LCD Drijvende Spanning | VDD: 5.0V; VLCD: 12.0V |
| Aansturingsmethode | 1/64 Duty, 1/9 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte LED Achtergrondverlichting, Vf=5.0V±0.2V, If=60mA (4 Diodes) |
| Module Afmetingen | 130.00mm(B) * 65.00mm(H) * 12.4mm(T) |
| Actief Gebied | 97.50mm(B) * 32.43mm(H) |
| Conformiteit | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies