| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $17.31-20.99/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | ΥΜG240128SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 240*128* |
| Εμφάνιση IC οδηγού | UCI6963C |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 22 μοχλών |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής (VDD) | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD (VLCD) | 17.5V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/12 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | 6Στις 6:00 μ.μ. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό LED, Vf=3,0V±0,2V, If=90mA (6 διόδους) |
| Διάσταση του σχεδίου | 144.00mm(W) * 104.00mm(H) * 12.00mm(T) |
| Μέγεθος κούτσουρας | 133.20mm(W) * 80.20mm(H) |
| Περιοχή παρακολούθησης (VA) | 114.00mm(W) * 64.00mm(H) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 107.95mm(W) * 57.55mm(H) |
| Πιν Πίτς | P2.54mm (22 καρφίτσες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0,20 mm |
| Συμμόρφωση | Αίτηση RoHS |
| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $17.31-20.99/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD COB Dot Matrix (STN/Blue, Negative, Transmissive) |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | ΥΜG240128SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 240*128* |
| Εμφάνιση IC οδηγού | UCI6963C |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 22 μοχλών |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής (VDD) | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD (VLCD) | 17.5V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/12 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | 6Στις 6:00 μ.μ. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό LED, Vf=3,0V±0,2V, If=90mA (6 διόδους) |
| Διάσταση του σχεδίου | 144.00mm(W) * 104.00mm(H) * 12.00mm(T) |
| Μέγεθος κούτσουρας | 133.20mm(W) * 80.20mm(H) |
| Περιοχή παρακολούθησης (VA) | 114.00mm(W) * 64.00mm(H) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 107.95mm(W) * 57.55mm(H) |
| Πιν Πίτς | P2.54mm (22 καρφίτσες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0,20 mm |
| Συμμόρφωση | Αίτηση RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές