| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $17.31-20.99/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG240128SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 240 (punten) × 128 (punten) |
| Display Driver IC | UCI6963C |
| Interface type | Parallelle interface met 22 pinnen |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 17.5V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/12 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=3,0V±0,2V, If=90mA (6 diodes) |
| Uitlegdimensie | 144.00mm(W) × 104.00mm(H) × 12.00mm(T) |
| Bezelgrootte | 133.20 mm ((W) × 80.20 mm ((H) |
| Zichtgebied (VA) | 114.00mm(W) × 64.00mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 107.95 mm ((W) × 57.55 mm ((H) |
| Pin Pitch | P2.54mm (22 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $17.31-20.99/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG240128SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 240 (punten) × 128 (punten) |
| Display Driver IC | UCI6963C |
| Interface type | Parallelle interface met 22 pinnen |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 17.5V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/12 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=3,0V±0,2V, If=90mA (6 diodes) |
| Uitlegdimensie | 144.00mm(W) × 104.00mm(H) × 12.00mm(T) |
| Bezelgrootte | 133.20 mm ((W) × 80.20 mm ((H) |
| Zichtgebied (VA) | 114.00mm(W) × 64.00mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 107.95 mm ((W) × 57.55 mm ((H) |
| Pin Pitch | P2.54mm (22 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies