| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $12-13.5/pieces(MSP3526);$9-11/pieces(MSP3525) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/73g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2825 (Χωρίς Αφή); MSP3526 (Με Αφή) |
| Ανάλυση | 320×480 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώμα |
| Ενεργή Περιοχή | 48.96(Π)×73.44(Υ) mm |
| Διαστάσεις | Χωρίς Αφή: 55.5(Π)×98.0(Υ)×12.98(Β) mm Με Αφή: 55.5(Π)×98.0(Υ)×14.28(Β) mm |
| Γωνία Θέασης | ΟΛΟΙ 0'CLOCK |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφή); 190 Cd/m² (με αφή) |
| Οδηγός IC | ST7796U |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.5W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφή: 73g / Με αφή: 82g |
| Αριθμός | Ετικέτα Ακροδέκτη | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Θετική τροφοδοσία |
| 2 | GND | Γείωση τροφοδοσίας |
| 3 | LCD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής LCD, Ενεργό σε χαμηλό επίπεδο |
| 4 | LCD_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς LCD, Επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο |
| 5 | LCD_RS | Σήμα ελέγχου επιλογής εντολής / δεδομένων LCD Υψηλό επίπεδο: δεδομένα, χαμηλό επίπεδο: εντολή |
| 6 | SDI(MOSI) | Σήμα δεδομένων εγγραφής δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 7 | SCK | Σήμα ρολογιού δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 8 | LED | Σήμα ελέγχου οπίσθιου φωτισμού LCD (Εάν χρειάζεστε έλεγχο, συνδέστε τους ακροδέκτες. Εάν δεν χρειάζεστε έλεγχο, μπορείτε να τον παραλείψετε) |
| 9 | SDO(MISO) | Σήμα ανάγνωσης δεδομένων δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 10 | CTP_SCL | Σήμα ρολογιού δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 11 | CTP_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς χωρητικής οθόνης αφής, επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 12 | CTP_SDA | Σήμα δεδομένων δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 13 | CTP_INT | Σήμα διακοπής αφής δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής, κατά τη δημιουργία αφής, εισάγετε χαμηλό επίπεδο στην κύρια μονάδα ελέγχου (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 14 | SD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής κάρτας SD, ενεργό σε χαμηλό επίπεδο (χωρίς λειτουργία κάρτας SD, μπορεί να αποσυνδεθεί) |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $12-13.5/pieces(MSP3526);$9-11/pieces(MSP3525) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/73g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2825 (Χωρίς Αφή); MSP3526 (Με Αφή) |
| Ανάλυση | 320×480 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώμα |
| Ενεργή Περιοχή | 48.96(Π)×73.44(Υ) mm |
| Διαστάσεις | Χωρίς Αφή: 55.5(Π)×98.0(Υ)×12.98(Β) mm Με Αφή: 55.5(Π)×98.0(Υ)×14.28(Β) mm |
| Γωνία Θέασης | ΟΛΟΙ 0'CLOCK |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφή); 190 Cd/m² (με αφή) |
| Οδηγός IC | ST7796U |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.5W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφή: 73g / Με αφή: 82g |
| Αριθμός | Ετικέτα Ακροδέκτη | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Θετική τροφοδοσία |
| 2 | GND | Γείωση τροφοδοσίας |
| 3 | LCD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής LCD, Ενεργό σε χαμηλό επίπεδο |
| 4 | LCD_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς LCD, Επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο |
| 5 | LCD_RS | Σήμα ελέγχου επιλογής εντολής / δεδομένων LCD Υψηλό επίπεδο: δεδομένα, χαμηλό επίπεδο: εντολή |
| 6 | SDI(MOSI) | Σήμα δεδομένων εγγραφής δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 7 | SCK | Σήμα ρολογιού δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 8 | LED | Σήμα ελέγχου οπίσθιου φωτισμού LCD (Εάν χρειάζεστε έλεγχο, συνδέστε τους ακροδέκτες. Εάν δεν χρειάζεστε έλεγχο, μπορείτε να τον παραλείψετε) |
| 9 | SDO(MISO) | Σήμα ανάγνωσης δεδομένων δίαυλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 10 | CTP_SCL | Σήμα ρολογιού δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 11 | CTP_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς χωρητικής οθόνης αφής, επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 12 | CTP_SDA | Σήμα δεδομένων δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 13 | CTP_INT | Σήμα διακοπής αφής δίαυλου IIC χωρητικής οθόνης αφής, κατά τη δημιουργία αφής, εισάγετε χαμηλό επίπεδο στην κύρια μονάδα ελέγχου (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 14 | SD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής κάρτας SD, ενεργό σε χαμηλό επίπεδο (χωρίς λειτουργία κάρτας SD, μπορεί να αποσυνδεθεί) |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές