| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $8.2-9.3/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 3.5 inch |
| SKU's | MSP3520 (met aanraking) / MSP3521 (zonder aanraking) |
| Resolutie | 480*320 punten |
| Aanraking | Resistieve aanraking |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 48.96*73,44 mm |
| Afmetingen | 56.34*98 mm |
| Werkspanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.62W |
| Gewicht | Geen aanraking: 45 g / met aanraking: 57 g |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $8.2-9.3/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 3.5 inch |
| SKU's | MSP3520 (met aanraking) / MSP3521 (zonder aanraking) |
| Resolutie | 480*320 punten |
| Aanraking | Resistieve aanraking |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 48.96*73,44 mm |
| Afmetingen | 56.34*98 mm |
| Werkspanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.62W |
| Gewicht | Geen aanraking: 45 g / met aanraking: 57 g |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies