| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $8.2-9.3/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP3520 (με άγγιγμα) / MSP3521 (χωρίς άγγιγμα) |
| Απόφαση | 480*320 σημεία |
| Αγγίξτε | Αντίσταση επαφής |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | Χρώμα RGB 65K |
| Ενεργός χώρος | 48.96*73,44 mm |
| Μέγεθος | 56.34*98 mm |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.62W |
| Βάρος | Χωρίς άγγιγμα: 45g / Με άγγιγμα: 57g |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $8.2-9.3/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP3520 (με άγγιγμα) / MSP3521 (χωρίς άγγιγμα) |
| Απόφαση | 480*320 σημεία |
| Αγγίξτε | Αντίσταση επαφής |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | Χρώμα RGB 65K |
| Ενεργός χώρος | 48.96*73,44 mm |
| Μέγεθος | 56.34*98 mm |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.62W |
| Βάρος | Χωρίς άγγιγμα: 45g / Με άγγιγμα: 57g |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές