| MOQ: | 500 |
| Price: | $8.2-9.3/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 3.5 inch |
| SKU | MSP3520 (With Touch) / MSP3521 (Without Touch) |
| Resolution | 480*320 dots |
| Touch | Resistive touch |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 48.96*73.44 mm |
| Dimensions | 56.34*98 mm |
| Operating Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.62W |
| Weight | No touch: 45g / With touch: 57g |
| MOQ: | 500 |
| Price: | $8.2-9.3/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/259g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 3.5 inch |
| SKU | MSP3520 (With Touch) / MSP3521 (Without Touch) |
| Resolution | 480*320 dots |
| Touch | Resistive touch |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 48.96*73.44 mm |
| Dimensions | 56.34*98 mm |
| Operating Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.62W |
| Weight | No touch: 45g / With touch: 57g |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews