| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2,2 inch |
| SKU | MSP2201 |
| Resolutie | 176×220 pixels |
| Module-interface | 4-draads SPI-interface |
| Weergavekleur | 16BIT RGB 65K kleur |
| Actief gebied | 34,85×43,56 (mm) |
| Afmetingen | 42,46×67,20 (mm) |
| Bedrijfsspanning | 3,3V / 5V |
| Stroomverbruik | 0,42W |
| Gewicht | 23g |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2,2 inch |
| SKU | MSP2201 |
| Resolutie | 176×220 pixels |
| Module-interface | 4-draads SPI-interface |
| Weergavekleur | 16BIT RGB 65K kleur |
| Actief gebied | 34,85×43,56 (mm) |
| Afmetingen | 42,46×67,20 (mm) |
| Bedrijfsspanning | 3,3V / 5V |
| Stroomverbruik | 0,42W |
| Gewicht | 23g |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies