| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.5-5/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.2 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP2201 |
| Απόφαση | 176×220 κουκίδες |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | 16BIT RGB 65K χρώμα |
| Ενεργός χώρος | 340,85 × 43,56 (mm) |
| Μέγεθος | 42.46×67.20 (mm) |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.42W |
| Βάρος | 23g |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.5-5/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.2 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP2201 |
| Απόφαση | 176×220 κουκίδες |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | 16BIT RGB 65K χρώμα |
| Ενεργός χώρος | 340,85 × 43,56 (mm) |
| Μέγεθος | 42.46×67.20 (mm) |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.42W |
| Βάρος | 23g |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές