| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2.4 inch |
| SKU's | MSP2401 (zonder aanraking); MSP2402 (met aanraking) |
| Resolutie | 320×240 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 36.72×48,96 mm |
| Afmetingen | 77.18×42,72 mm |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.57W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 26g / met aanraking: 36g |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2.4 inch |
| SKU's | MSP2401 (zonder aanraking); MSP2402 (met aanraking) |
| Resolutie | 320×240 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 36.72×48,96 mm |
| Afmetingen | 77.18×42,72 mm |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.57W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 26g / met aanraking: 36g |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies