| MOQ: | 500 |
| Price: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 2.4 inch |
| SKU | MSP2401 (No Touch); MSP2402 (With Touch) |
| Resolution | 320×240 dots |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Dimensions | 77.18×42.72 mm |
| VCC Power Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.57W |
| Logic IO Port Voltage | 3.3V (TTL) |
| Weight | No touch: 26g / With touch: 36g |
| MOQ: | 500 |
| Price: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 2.4 inch |
| SKU | MSP2401 (No Touch); MSP2402 (With Touch) |
| Resolution | 320×240 dots |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Dimensions | 77.18×42.72 mm |
| VCC Power Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.57W |
| Logic IO Port Voltage | 3.3V (TTL) |
| Weight | No touch: 26g / With touch: 36g |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews