| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2401 (Χωρίς αφής); MSP2402 (Με αφής) |
| Ανάλυση | 320×240 κουκκίδες |
| Διεπαφή Module | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώματα |
| Ενεργή Περιοχή | 36.72×48.96 mm |
| Διαστάσεις | 77.18×42.72 mm |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.57W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφής: 26g / Με αφής: 36g |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.6-5.2/pieces(MSP2401);$5.4-6.2/pieces(MSP2402) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/36g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2401 (Χωρίς αφής); MSP2402 (Με αφής) |
| Ανάλυση | 320×240 κουκκίδες |
| Διεπαφή Module | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώματα |
| Ενεργή Περιοχή | 36.72×48.96 mm |
| Διαστάσεις | 77.18×42.72 mm |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.57W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφής: 26g / Με αφής: 36g |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές