| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.8-5.4/pieces(MSP2807);$4.2-4.8/pieces(MSP2806) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/43g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Grootte | 2.8 inch |
| SKU's | MSP2806 (zonder aanraking); MSP2807 (met aanraking) |
| Resolutie | 240×320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 43.2×57,6 mm |
| Afmetingen | 50.0 × 86,0 mm |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Luminansie | 230 Cd/m2 (zonder aanraking); 190 Cd/m2 (met aanraking) |
| Bestuurder IC | ILI9341 |
| Energieverbruik | 0.31W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 34 g / met aanraking: 43 g |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.8-5.4/pieces(MSP2807);$4.2-4.8/pieces(MSP2806) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/43g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Grootte | 2.8 inch |
| SKU's | MSP2806 (zonder aanraking); MSP2807 (met aanraking) |
| Resolutie | 240×320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 43.2×57,6 mm |
| Afmetingen | 50.0 × 86,0 mm |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Luminansie | 230 Cd/m2 (zonder aanraking); 190 Cd/m2 (met aanraking) |
| Bestuurder IC | ILI9341 |
| Energieverbruik | 0.31W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 34 g / met aanraking: 43 g |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies