| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.8-5.4/pieces(MSP2807);$4.2-4.8/pieces(MSP2806) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/43g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Μέγεθος | 2.8 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2806 (Χωρίς αφής); MSP2807 (Με αφής) |
| Ανάλυση | 240×320 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώματα |
| Ενεργή Περιοχή | 43.2×57.6 mm |
| Διαστάσεις | 50.0×86.0 mm |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφής); 190 Cd/m² (με αφής) |
| Οδηγός IC | ILI9341 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.31W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφής: 34g / Με αφής: 43g |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.8-5.4/pieces(MSP2807);$4.2-4.8/pieces(MSP2806) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/43g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Μέγεθος | 2.8 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP2806 (Χωρίς αφής); MSP2807 (Με αφής) |
| Ανάλυση | 240×320 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | RGB 65K χρώματα |
| Ενεργή Περιοχή | 43.2×57.6 mm |
| Διαστάσεις | 50.0×86.0 mm |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 3.3V / 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφής); 190 Cd/m² (με αφής) |
| Οδηγός IC | ILI9341 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.31W |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφής: 34g / Με αφής: 43g |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές