| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $48.83-58.88/pieces |
| Standard Packaging: | 45*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N4V |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD |
| Afmetingsgraad | 169 (H:V) |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Videoconnector | EDP 30pins |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $48.83-58.88/pieces |
| Standard Packaging: | 45*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N4V |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD |
| Afmetingsgraad | 169 (H:V) |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Videoconnector | EDP 30pins |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies