| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $48.83-58.88/pieces |
| standard packaging: | 45*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | 15,6 ιντσών a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Μάρκα Μονάδας | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | NV156FHM-N4V |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,6 ιντσών |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής / Notebook |
| Ανάλυση | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 (Π:Υ) |
| Βάθος Χρώματος | 262K (6-bit) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Σύνδεση Βίντεο | EDP 30 ακίδες |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $48.83-58.88/pieces |
| standard packaging: | 45*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | 15,6 ιντσών a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Μάρκα Μονάδας | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | NV156FHM-N4V |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,6 ιντσών |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής / Notebook |
| Ανάλυση | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 (Π:Υ) |
| Βάθος Χρώματος | 262K (6-bit) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Σύνδεση Βίντεο | EDP 30 ακίδες |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές