| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $48.83-58.88/pieces |
| Standard Packaging: | 45*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 15.6 Inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Module Brand | BOE |
| Model Number | NV156FHM-N4V |
| Panel Size | 15.6 Inch |
| Application | Laptop / Notebook |
| Resolution | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Color Depth | 262K (6-bit) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Video Connector | EDP 30pins |
| Compliance | RoHS Compliant |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $48.83-58.88/pieces |
| Standard Packaging: | 45*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 15.6 Inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Module Brand | BOE |
| Model Number | NV156FHM-N4V |
| Panel Size | 15.6 Inch |
| Application | Laptop / Notebook |
| Resolution | 1920(RGB) × 1080 Pixels, FHD |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Color Depth | 262K (6-bit) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Video Connector | EDP 30pins |
| Compliance | RoHS Compliant |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews