| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $45.99-55.39/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM (normaal zwart) |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N22 |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook (voor bedrijven) |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD 141PPI |
| Afmetingsgraad | 169. |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit), 45% NTSC Wide Color Gamut |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 300 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 ms |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type), CR≥10 |
| Achterlichttype | LED Wit (Dual LED, IF=40mA, VF=3,2V) |
| Videoconnector | eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30 pinnen Connector |
| Grootte van de contour | 350.66 ((W) × 216.15 ((H) × 3.2 ((D) mm (max.) |
| Actief gebied | 344.16 ((H) × 193,59 ((V) mm |
| Gewicht | 370 g (maximaal.) |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -30 °C ~ 80 °C |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Naleving | RoHS-conform, loodvrij |
| Garantie | 1 jaar, retour- en vervangingsservice |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $45.99-55.39/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 15.6 inch a-Si TFT-LCD, LCM (normaal zwart) |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | NV156FHM-N22 |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Toepassing | Laptop / Notebook (voor bedrijven) |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD 141PPI |
| Afmetingsgraad | 169. |
| Kleurdiepte | 262K (6-bit), 45% NTSC Wide Color Gamut |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 300 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 ms |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type), CR≥10 |
| Achterlichttype | LED Wit (Dual LED, IF=40mA, VF=3,2V) |
| Videoconnector | eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30 pinnen Connector |
| Grootte van de contour | 350.66 ((W) × 216.15 ((H) × 3.2 ((D) mm (max.) |
| Actief gebied | 344.16 ((H) × 193,59 ((V) mm |
| Gewicht | 370 g (maximaal.) |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -30 °C ~ 80 °C |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Naleving | RoHS-conform, loodvrij |
| Garantie | 1 jaar, retour- en vervangingsservice |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies