| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $45.99-55.39/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 150,6 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM (συνήθως μαύρο) |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Μέγεθος πίνακα | 15.6 ίντσες |
| Εφαρμογή | Λάπτοπ / Λογισμικό (Για Επιχειρήσεις) |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD 141PPI |
| Αναλογία όψεων | 16:9 (W: H) |
| Βαθμό χρώματος | 262K (6-bit), 45% NTSC Wide Color Gamut |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος), CR≥10 |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό LED (διπλό LED, IF=40mA, VF=3,2V) |
| Συνδέτης βίντεο | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή), 30 πινές |
| Μέγεθος περίγραμμα | 350.66 ((W) × 216.15 ((H) × 3.2 ((D) mm (μέγιστο.) |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((H) × 193.59 ((V) mm |
| Βάρος | 370g (μέγιστο) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ 80°C |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS, απαλλαγμένο από μόλυβδο |
| Εγγύηση | 1 έτος, επιστροφή και αντικατάσταση |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $45.99-55.39/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 150,6 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM (συνήθως μαύρο) |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Μέγεθος πίνακα | 15.6 ίντσες |
| Εφαρμογή | Λάπτοπ / Λογισμικό (Για Επιχειρήσεις) |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 Pixels, FHD 141PPI |
| Αναλογία όψεων | 16:9 (W: H) |
| Βαθμό χρώματος | 262K (6-bit), 45% NTSC Wide Color Gamut |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος), CR≥10 |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Λευκό LED (διπλό LED, IF=40mA, VF=3,2V) |
| Συνδέτης βίντεο | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή), 30 πινές |
| Μέγεθος περίγραμμα | 350.66 ((W) × 216.15 ((H) × 3.2 ((D) mm (μέγιστο.) |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((H) × 193.59 ((V) mm |
| Βάρος | 370g (μέγιστο) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ 80°C |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS, απαλλαγμένο από μόλυβδο |
| Εγγύηση | 1 έτος, επιστροφή και αντικατάσταση |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές