| MOQ: | 300 stuks |
| Prijs: | $59.96-70.58/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 12,1 inch TFT-LCD Module |
|---|---|
| Module Merk | BOE |
| Modelnummer | PV121X0B-N10 |
| Paneelgrootte | 12,1 inch |
| Resolutie | 1024(RGB) x 768 Pixels, XGA |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.) (CR≥10) |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 20-pins connector |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Kleurdiepte | 16,7M (8-bit), 72% NTSC |
| Responstijd | 25 ms (Typ.) (Tr+Td) |
| Backlight Type | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Voeding | 3,3V (Typ.) |
| Actief Gebied (AA) | 245,76(H) x 184,32(V) mm |
| Afmetingen | 260,5(H) x 204(V) x 8,7(D) mm |
| Paneel Gewicht | 450g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Conformiteit | RoHS-conform |
| MOQ: | 300 stuks |
| Prijs: | $59.96-70.58/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | 12,1 inch TFT-LCD Module |
|---|---|
| Module Merk | BOE |
| Modelnummer | PV121X0B-N10 |
| Paneelgrootte | 12,1 inch |
| Resolutie | 1024(RGB) x 768 Pixels, XGA |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.) (CR≥10) |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 20-pins connector |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Kleurdiepte | 16,7M (8-bit), 72% NTSC |
| Responstijd | 25 ms (Typ.) (Tr+Td) |
| Backlight Type | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Voeding | 3,3V (Typ.) |
| Actief Gebied (AA) | 245,76(H) x 184,32(V) mm |
| Afmetingen | 260,5(H) x 204(V) x 8,7(D) mm |
| Paneel Gewicht | 450g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Conformiteit | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies