| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $59.96-70.58/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 12.1 ίντσες TFT-LCD μονάδα |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | PV121X0B-N10 |
| Μέγεθος πίνακα | 12.1 ίντσες |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) x 768 Pixels, XGA |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | LVDS (1 ch, 8-bit), 20 πινών Συνδέτης |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit), 72% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 245.76 ((H) x 184.32 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 260.5 ((H) x 204 ((V) x 8.7 ((D) mm |
| Βάρος του πάνελ | 450 γραμμάρια |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $59.96-70.58/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 12.1 ίντσες TFT-LCD μονάδα |
|---|---|
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | PV121X0B-N10 |
| Μέγεθος πίνακα | 12.1 ίντσες |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) x 768 Pixels, XGA |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (τύπος) (CR≥10) |
| Διασύνδεση | LVDS (1 ch, 8-bit), 20 πινών Συνδέτης |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M (8-bit), 72% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 245.76 ((H) x 184.32 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 260.5 ((H) x 204 ((V) x 8.7 ((D) mm |
| Βάρος του πάνελ | 450 γραμμάρια |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές