| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $4.78-5.99/pieces |
| standard packaging: | 20*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα οθόνης LCD Dot Matrix COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMG12864SB-X15 |
| Μορφή οθόνης | 128(κουκκίδες) × 64(κουκκίδες) |
| IC οδηγού οθόνης | ST7920 + ST7921 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 ακίδων |
| Τάση λογικής τροφοδοσίας (VDD) | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Τάση οδήγησης LCD (VLCD) | 4.7V DC (Τυπ.) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Duty, 1/9 Bias |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6:00 (6 η ώρα) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED, Vf=2.8~3.2V, If=60mA |
| Διάσταση μονάδας | 93.00mm(Π) × 70.00mm(Υ) × 12.5mm(Π) |
| Μέγεθος πλαισίου | 78.50mm(Π) × 51.50mm(Υ) |
| Περιοχή θέασης (VA) | 72.00mm(Π) × 39.90mm(Υ) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 66.52mm(Π) × 33.24mm(Υ) |
| Μέγεθος οπών στερέωσης | Φ3.20mm |
| Βήμα ακίδων | P2.54mm (20 ακίδες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0.20mm |
| Συμμόρφωση | Αίτημα RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $4.78-5.99/pieces |
| standard packaging: | 20*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα οθόνης LCD Dot Matrix COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMG12864SB-X15 |
| Μορφή οθόνης | 128(κουκκίδες) × 64(κουκκίδες) |
| IC οδηγού οθόνης | ST7920 + ST7921 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 ακίδων |
| Τάση λογικής τροφοδοσίας (VDD) | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Τάση οδήγησης LCD (VLCD) | 4.7V DC (Τυπ.) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Duty, 1/9 Bias |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6:00 (6 η ώρα) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED, Vf=2.8~3.2V, If=60mA |
| Διάσταση μονάδας | 93.00mm(Π) × 70.00mm(Υ) × 12.5mm(Π) |
| Μέγεθος πλαισίου | 78.50mm(Π) × 51.50mm(Υ) |
| Περιοχή θέασης (VA) | 72.00mm(Π) × 39.90mm(Υ) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 66.52mm(Π) × 33.24mm(Υ) |
| Μέγεθος οπών στερέωσης | Φ3.20mm |
| Βήμα ακίδων | P2.54mm (20 ακίδες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0.20mm |
| Συμμόρφωση | Αίτημα RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές