| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $4.78-5.99/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
| Deelnummer | YMG12864SB-X15 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten × 64 punten |
| Display Driver IC | ST7920 + ST7921 |
| Interface type | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 4.7V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=2,8~3,2V, If=60mA |
| Dimensie van de module | 93.00mm(W) × 70.00mm(H) × 12.5mm(T) |
| Bezelgrootte | 78.50 mm ((W) × 51,50 mm ((H) |
| Zichtgebied (VA) | 72.00mm(W) × 39.90mm(H) |
| Effectief gebied (AA) | 66.52mm ((W) × 33.24mm ((H) |
| Afmeting van het montagegat | Φ3,20 mm |
| Pin Pitch | P2.54mm (20 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $4.78-5.99/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
| Deelnummer | YMG12864SB-X15 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten × 64 punten |
| Display Driver IC | ST7920 + ST7921 |
| Interface type | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 4.7V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=2,8~3,2V, If=60mA |
| Dimensie van de module | 93.00mm(W) × 70.00mm(H) × 12.5mm(T) |
| Bezelgrootte | 78.50 mm ((W) × 51,50 mm ((H) |
| Zichtgebied (VA) | 72.00mm(W) × 39.90mm(H) |
| Effectief gebied (AA) | 66.52mm ((W) × 33.24mm ((H) |
| Afmeting van het montagegat | Φ3,20 mm |
| Pin Pitch | P2.54mm (20 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies