| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $5.1-6.68/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD μήτρας κουκκίδων COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
|---|---|
| Αριθμός εξαρτήματος | YMG12864SB-X10 |
| Μορφή οθόνης | 128(Κουκκίδες) × 64(Κουκκίδες) |
| IC οδηγού οθόνης | SBN0064 / SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής (VDD) | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Τάση οδήγησης LCD (VLCD) | 9.3V DC (Τυπ.) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Duty, 1/9 BIAS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6:00 (6 η ώρα) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED, Vf=2.8~3.2V, If=45mA (3 Δίοδοι) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 93.00mm(Π) × 70.00mm(Υ) × 13.00mm(Τ) ΜΕΓ. |
| Μέγεθος πλαισίου | 87.00mm(Π) × 53.20mm(Υ) |
| Περιοχή θέασης (VA) | 70.90mm(Π) × 38.90mm(Υ) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 66.52mm(Π) × 33.24mm(Υ) |
| Μέγεθος οπών στερέωσης | 88.00mm(Π) × 65.00mm(Υ), 4×φ3.00mm |
| Πάχος PCB | 1.60mm |
| Βήμα ακίδων | P2.54mm (20 ακίδες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0.20mm |
| Συμμόρφωση | Αίτημα RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $5.1-6.68/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD μήτρας κουκκίδων COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
|---|---|
| Αριθμός εξαρτήματος | YMG12864SB-X10 |
| Μορφή οθόνης | 128(Κουκκίδες) × 64(Κουκκίδες) |
| IC οδηγού οθόνης | SBN0064 / SBN6400 |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 20 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής (VDD) | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Τάση οδήγησης LCD (VLCD) | 9.3V DC (Τυπ.) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Duty, 1/9 BIAS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6:00 (6 η ώρα) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκό LED, Vf=2.8~3.2V, If=45mA (3 Δίοδοι) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 93.00mm(Π) × 70.00mm(Υ) × 13.00mm(Τ) ΜΕΓ. |
| Μέγεθος πλαισίου | 87.00mm(Π) × 53.20mm(Υ) |
| Περιοχή θέασης (VA) | 70.90mm(Π) × 38.90mm(Υ) |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 66.52mm(Π) × 33.24mm(Υ) |
| Μέγεθος οπών στερέωσης | 88.00mm(Π) × 65.00mm(Υ), 4×φ3.00mm |
| Πάχος PCB | 1.60mm |
| Βήμα ακίδων | P2.54mm (20 ακίδες) |
| Μη καθορισμένη ανοχή | ±0.20mm |
| Συμμόρφωση | Αίτημα RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές