| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.1-6.68/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Displayformaat | 128(Dots) × 64(Dots) |
| Display Driver IC | SBN0064 / SBN6400 |
| Interfacetype | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC (Typ.) |
| LCD-aandrijfspanning (VLCD) | 9.3V DC (Typ.) |
| Aandrijfmethode | 1/64 Duty, 1/9 BIAS |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6:00 (6 uur) |
| Achtergrondverlichtingstype | Witte LED, Vf=2.8~3.2V, If=45mA (3 diodes) |
| Afmetingen buitenkant | 93.00mm(B) × 70.00mm(H) × 13.00mm(D) MAX |
| Bezelafmeting | 87.00mm(B) × 53.20mm(H) |
| Weergavegebied (VA) | 70.90mm(B) × 38.90mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 66.52mm(B) × 33.24mm(H) |
| Montagegatafmeting | 88.00mm(B) × 65.00mm(H), 4×φ3.00mm |
| PCB-dikte | 1.60mm |
| Pinsteek | P2.54mm (20 pinnen) |
| On gespecificeerde tolerantie | ±0.20mm |
| Conformiteit | RoHS-verzoek |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.1-6.68/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Displayformaat | 128(Dots) × 64(Dots) |
| Display Driver IC | SBN0064 / SBN6400 |
| Interfacetype | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC (Typ.) |
| LCD-aandrijfspanning (VLCD) | 9.3V DC (Typ.) |
| Aandrijfmethode | 1/64 Duty, 1/9 BIAS |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6:00 (6 uur) |
| Achtergrondverlichtingstype | Witte LED, Vf=2.8~3.2V, If=45mA (3 diodes) |
| Afmetingen buitenkant | 93.00mm(B) × 70.00mm(H) × 13.00mm(D) MAX |
| Bezelafmeting | 87.00mm(B) × 53.20mm(H) |
| Weergavegebied (VA) | 70.90mm(B) × 38.90mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 66.52mm(B) × 33.24mm(H) |
| Montagegatafmeting | 88.00mm(B) × 65.00mm(H), 4×φ3.00mm |
| PCB-dikte | 1.60mm |
| Pinsteek | P2.54mm (20 pinnen) |
| On gespecificeerde tolerantie | ±0.20mm |
| Conformiteit | RoHS-verzoek |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies